DEGUSTAČNÍ BAR (V roce 2018 je provoz degustačního baru omezen )

Degustační bar je foyer celého DEGUSTARIA v Bavorech. Můžete usednout na lavici k velkému dubovému svatebnímu stolu a ochutnat vína. V létě se zde schovat před Sluncem, v zimě se ohřát u kamen a ochutnat buchty z naší trouby, šípkový čaj s medem a polévku vařící se na plotně. Jiný prostor, jiný čas, jiné zážitky….


 

DEGUSTAČNÍ SKLEP (V roce 2018 je provoz degustačního sklepa omezen )

degustačního baru se vstupuje do velkého degustačního sklepa DEGUSTARIA. V zadní části sklepa je degustační místnost s „kazatelnou“ pro sommeliera, kde probíhají naše degustační programy. Degustační bar i sklep je možné si spolu s degustačním barem pronajmout pro soukromé a firemní akce. Kontaktujte nás


 

Penzion

Regenerace původní stavby byla citlivě provedena z lokálních materiálů s využitím práce místních řemeslníků se snahou o využití starých krásných věcí, kterým se snažíme dávat nový smysl. Autorem citlivé regenerace je architektka Petra Oratorová, truhlářské věci nám vyrobil pan Vrbka z Mikulova a kamenné věci zhotovili mikulovští kameníci.

Ke čtyřem barevným podkrovním pokojům přibyly v přízemí tři nové apartmány s terasou nazvané Šrám, Štourač a Štekl. Projdete se v nich po dřevěných podlahách, na zdech uvidíte hliněné omítky vytvořené z místních jílů a v koupelnách si zamilujete marocký štuk neboli Tadelakt. Celá tahle krása je doplněna originálním nábytkem, vyrobeným částečně ze starých kousků.

U penzionu můžete posedět na zahradě s nádherným výhledem na Stolovou horu, ochladit se v novém bazénu nebo si zapůjčit kolo a vyrazit na výlet. Penzion má wifi.


Apartmány

Ubytovat se můžete ve 3 apartmánech, které byly vytvořeny z lokálních přírodních materiálů (hliněné omítky, půdovky, dřevo) bez používání zbytečné chemie. V každém apartmánu najdete v ložnici stylovou postel pro dva, koupelnu s marockým štukem, vybavený kuchyňský kout se stolem a samostatnou venkovní terasou s posezením. V apartmánech není možné ubytovat pejska.


Apartmán Šrám

Menší jednopokojový apartmán pro 2 osoby s kuchyňským koutkem a terasou.

Apartmán Štourač

Apartmán pro 4-5 osob. Samostatná ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní a terasou.

Apartmán Štekl

Apartmán pro 4-5 osob. Samostatná ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní a terasou.

POKOJE

Ubytovat se můžete v pokoji zeleném, žlutém (zde je možné ubytovat i psíka), modrém a červeném. Pokoje jsou 2 lůžkové s možností až dvou přistýlek, s šatnou, WC a sprchou na pokoji. K dispozici zařízená společná kuchyně s posezením a dětským koutkem.


zelený pokoj

žlutý pokoj

modrý pokoj

červený pokoj

 

DEGUSTAČNÍ SKLÍPEK

V menším degustačním sklípku v Bavorech probíhají řízené degustace pro menší skupiny degustátorů. Také si ho můžete pronajmout pro své soukromé akce, oslavy narozenin apod. KONTAKTUJTE NÁS